Diskusija Par Jauniešu Politisko Līdzdalību

2018. gada 11. septembrī, 18:00, Kaņepes Kultūras centrs. Nereti dzirdēts, ka politika jauniešus neinteresē un garlaiko. Vai tā tiešām ir? Vai to var mainīt? Kāpēc jauniešiem būtu jāinteresējas par politiku savā valstī? Varbūt tomēr labāk dzīvot neko nezinot?
Learn more

Mīlu šo zemi, bet ienīstu šo valsti. Kāpēc?

2018. gada 29. jūnijā, 16:00, festivāla LAMPA "DOTS" skatuve. Ja “mīlu šo zemi, bet ienīstu šo valsti” ir normāla frāze jauniešu vidū, ja daudziem ir sajūta, ka valsts ir nozagta un neizdevusies, vai bija vērts atgūt neatkarību vispār? Kas tieši raisa tādu neticību ...
Learn more

Diskusija: Es mīlu šo zemi, bet ienīstu šo valsti. Kāpēc?

2018. gada 28. jūnijā, 19:00, grāmatnīca/bārs "bolderāja, Avotu ielā 29, Rīgā. Latvija patiesībā ir baigi foršā valsts. Patiešām. Mums visiem ļoti patīk šeit dzīvot, vienlaikus ir tik ļoti daudz lietas, kas šķiet, šeit nav kārtībā. Un tas liek justies slikti. ...
Learn more

2027. Latvija pasaulē, Ziemeļeiropā un tautsaimniecībā

2017. gada 1. jūlijā, 18:30, festivāla LAMPA "STARO" skatuve. Sapnis par Latviju. Rit 2027. gads. Kā mainījās Latvija un kā tai bija jāmainās? Kā pelnām, ko ražojam? Kā ietekmēja mūsu dzīvi tehnoloģijas? Kā mainījās mūsu domāšana un vērtības, un kas palika nemainīgs?
Learn more

Maģiskā domāšana un civilizācijas nākotne

2017. gada 30. jūnijā, 18:30, festivāla LAMPA skeptiskā telts. Daudz tiek runāts par pēcpatiesības sabiedrību, sazvērestības teorijām un “fake news”, taču palaisti garām fundamentālie iemesli, kāpēc šie fenomeni var eksistēt.
Learn more

Vai sabiedrība ir gatava nākotnei?

2016. gada 1. jūlijā, 18:30, festivāla LAMPA "STARO" skatuve. Pagātnes rēgi, krīzes un ugunsgrēki ir lielākās tēmas ko aktīvi apspriež Latvijas domu līderi. Mēs paļaujamies uz izmaiņu lēnīgumu, un nemanām, ka esam revolūcijas priekšvakarā.
Learn more